Poznaj inspirujące książki:

Słuchajcie siebie

Pokaż opis

Jabłka i kwiaty

Pokaż opis

Inspirujące opowiadania

Pokaż opis

Inspirujące myśli

Pokaż opis

Inspirujące myśli

„Inspirujące Myśli – Klucze do Siebie”. Klucze służą: pobudzeniu, wyjaśnieniu, naprowadzeniu, podsunięciu, pomysłu lub podpowiedzi osobom je czytającym.

Opis

W nich zawarta jest wiedza. Posiadają siłę, aby otworzyć Twoje, do tej pory szczelnie zamknięte wrota zrozumienia. To wystarcza, abyś ruszył z miejsca. To, co latami było dla Ciebie niedostępne, po ich przeczytaniu, uruchamia się samoczynnie. Wprowadza w Twoim życiu ciąg zdarzeń. Teraz w odróżnieniu od dotychczasowych przypadków, wejdziesz w te doświadczenia bez obaw i świadomie. Odpowiedzi zawsze przychodzą, ale wówczas, jeśli zadajesz pytania. Bez pytań o cel i istotę życia, jest się niesionym przez jego silny nurt, w wiele miejsc.

Rozwiązania są konstruktywne, ponieważ nareszcie zaczynasz zadawać je sobie, a nie innym. W całości, w siedmiu tomach w komplecie, jest ponad 560 Myśli-Kluczy. Powstają, kiedy rano piszę kolejne teksty. Niektóre, ale zdecydowana mniejszość została powołana do życia, w trakcie toczącego się dnia. Tych jest niewiele. Harmider ziemskich wydarzeń i zaangażowanie w codzienne zajęcia zakłócają przynoszone informacje. Kiedy piszę, jestem w środku dawanych wskazówek. Potocznie się myśli i mówi, że one wypływają z głowy autora, ale twierdzę, że jest to o wiele więcej niż tylko własna koncepcja. Jeśli choć jedna Inspirująca Myśl, pomoże Tobie droga czytelniczko, czy Tobie cenny poszukiwaczu, to wiem, że nadal będę miał siły do wstawania przed świtem, aby po – wstawały kolejne treści. Życzę każdemu, aby odnalazł w nich to, czego poszukuje.

Wybrane fragmenty i opinie

Chcesz sięgnąć po książkę? Przeczytaj wybrane fragmenty. Ocenisz, czy mój sposób pisania i poruszana tematyka są dla Ciebie odpowiednie.

Książki dostępne są w wersji papierowej oraz jako ebooki. Możesz również zapoznać się z opiniami innych czytelników.

Sprawdź

Kup już teraz