Inspirujące treści

4 marca 2021

Powiadasz: „Lepsze znane, ale zatrute powietrze starej drogi życiowej, niż świeże powietrze nowej.” Będąc dzieckiem tak byś nie powiedział. Wybrałbyś łatwiejszy kierunek, a nie znany.

4 marca 2021

Strach nie jest w strachu, ale w Tobie. On sam nic nie robi, przygląda się tylko co Ty zrobisz na jego widok.

4 marca 2021

Współpraca z byłym mężem, czy byłą żoną jest testem na dojrzałość. Jest otwartością i praktycznym oczyszczaniem się ze starych konfliktów oraz z wcześniej powstałych rozbieżności.

4 marca 2021

Człowiek przeważnie, nie żyje w TERAZ. Siedzi na sofie, przeszukuje pamięć i przypomina sobie, co robił dwa tygodnie wcześniej. I w ten sposób bezpowrotnie minął kolejny rok jego życia.

4 marca 2021

Człowiek przekracza poziomy wiedzy o sobie i świecie, gdy otworzy się na słyszenie tego, czego nigdy wcześniej nie słyszał, na zobaczenie tego, czego nigdy wcześniej nie widział.

4 marca 2021

Tamten stary Ty, bez wcześniejszej metamorfozy, nie poradziłby sobie z obecnymi trudnościami. Ale odmieniony Ty, jak najbardziej tak.

4 marca 2021

Moc powstaje z realizacji siebie, a nie zadowalania innych.

4 marca 2021

Pomyśl, czy stosowane na sobie inwazyjne metody przyjmowania specyfików do swego organizmu, dających tylko chwilowe poprawy samopoczucia są Ciebie warte? Czy dalsze okłamywanie siebie ma jakiś sens i cel?