Referencje od Moich Klientów

Poniżej dowiesz się co myślą o mnie moi Klienci

Ale zapraszam Cię też do pozostawienia Twojej opinii!

  Magdalena Fiedorowicz

  HR Director, Nielsen


  Z Irkiem znamy się od bardzo wielu lat...zaczęło się od kontaktu w sprawie ubezpieczenia i nasza relacja trwa do dzisiaj. Nie byłoby to możliwe gdyby nie umiejętności, wiedza i osobowość Irka. Zawsze rzetelny, szczery, z ogromną wiedzą na temat produktów i usług ubezpieczeniowych, potrafi doradzić w co warto a w co nie zainwestować swój czas i pieniądze. A przy tym bardzo sympatyczny człowiek z pasją i wiarą w to co robi.

  Rafal Staś

  Chairman of the Board Greeneris Sp. z o.o.


  Ubezpieczam u Irka ludzi w firmie. Co cechuje Irka? Fachowe podejście, klarowne wyjaśnianie aspektów ubezpieczeń. Już skorzystaliśmy z wypłaty ubezpieczenia dla jednego z pracowników. Irek jest profesjonalistą w swej dziedzinie.

  Ewa Majkowska

  Senior Project & Operation Manager w Haxel Events & Incentive sp. z o.o., CIS.


  U Irka ubezpieczam się od wielu lat na wszystkie prywatne wyjazdy turystyczne. Zawsze mogłam liczyć na Jego wsparcie i rzetelny opis przedstawianych produktów. Komunikacja z Jego zespołem jest niezwykle sprawna i szybka, co sprawia, że jako klient mam poczucie najlepszej możliwej obsługi. Serdecznie polecam!

  Dawid Maćkiewicz

  Regionalny Koordynator sprzedaży agencyjnej w PLAY


  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rzeczowe podejście to tematu. Tak w skrócie mogę opisać współpracę z Irkiem w zakresie ubezpieczeń AXA. Z czystym sumieniem rekomenduje!

  Marcin Powierza


  Współpracuję z Panem Ireneuszem od wielu lat i jednoznacznie mogę stwierdzić, że jest on wyjątkowo rzetelnym i kompetentnym ubezpieczycielem. Dodatkowym atutem Pana Ireneusza jest bardzo szeroka oferta, dzięki której mogę mu powierzyć swoje sprawy do kompleksowej obsługi. Niejednokrotnie już przekonałem się, że mogę Panu Ireneuszowi bez obaw zaufać w zakresie ubezpieczeń.

  Sylwia Księżopolska

  Incentive Program Specialist w Provident Polska


  Pana Irka poznałam kilkanaście lat temu. Zawsze pełen entuzjazmu i energii. Kompetentny, chętny do pomocy. Ogromne doświadczenie, dbałość o klienta z zachowaniem dbałości o człowieka. Aktualna wiedza i profesjonalne doradztwo. Polecam.

  Jarosław Kalbarczyk

  Prezes w firmie AccessPro


  Irka znam od wielu lat( może nawet dłużej:) i zawsze korzystam z jego pomocy i doświadczenia w temacie ubezpieczeń zarówno indywidualnych jak i ostatnio grupowych dla naszych pracowników w firmie. Zawsze mogę liczyć na jego rady, podpowiedzi i przedstawienie konkretnych rozwiązań w związku posiadanymi umowami. Polecam go to uczciwy i kompetentny specjalista.

  Irek Weglowski

  Vice President of the Management Board at Orbis S.A.


  Moja współpraca w zakresie ubezpieczeń z panem Ireneuszem Gralikiem zaczęła się w 2002 roku. Cenię sobie zarówno jego wiedzę merytoryczną, profesjonalne podejście do klienta, jak też stałą gotowość do pomocy i pełną dostępność. Jako jego wieloletni klient mam przekonanie, że zawsze mogę liczyć na fachową poradę i ufam, że otrzymam produkt dopasowany do moich oczekiwań. Mam też poczucie, że zawierając umowy ubezpieczeniowe robiłem rzeczy ważne dla mojej rodziny. Polecam współpracę z p. Ireneuszem Gralikiem." Ireneusz Weglowski.

  Agata Bartoszewska

  Kierownik w Tatra Holding


  Polecam Pana Irka Gralika z którym współpracuje od lat w kwestii ubezpieczeń. Jest to rzetelna osoba, zawsze chętna do pomocy, z długoletnim doświadczeniem, a jego szeroki wachlarz pakietów ubezpieczeniowych pozwoli dopasować opcję do każdej sytuacji.

  Marcin Siwek

  Deputy Head of the IT Department w Municipal Roads Management in Warsaw


  Polecam Irka Gralika z którym współpracuje od lat w kwestii ubezpieczeń szerokiego portfolio które to ma do zaoferowania. Jeszcze gdy byłem młodym chłopakiem ubezpieczał moją rodzinę, a teraz ja kontynuuje współprace z Irkiem jako osobą w pełni kompetentną, solidną i do której mam pełne zaufanie. Polecam Wszystkim kontakty zawodowe z Irkiem Gralikiem.

  Grzegorz Kiszluk

  "Still looking for partners for new ideas." - Brief, editor in chef - Owner.


  Ireneusza Gralika znam już kilkanaście lat, najpierw zawodowo a teraz już również prywatnie... Irek jest człowiekiem profesjonalnym i bardzo uczciwym. Szczerze polecam jego usługi!

  Radoslaw Bujalski

  Trade Director w VP Valeant


  Korzystam z szerokiej oferty ubezpieczeniowej Pana Irka od kilkunastu lat. Zawsze znakomita jakość obsługi, gwarancja rzetelności i kompetencji. Zdecydowanie polecam.

  Ewa Bujalska

  Promotion and Marketing Manager at Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie


  Irek Gralik, poprzez merytoryczne doradztwo, dostępność, profesjonalizm oraz wybitne kompetencje jest jedynym doradcą ubezpieczeniowym, z którym współpracujemy od kilkunastu lat. Szczerze polecam. Ponadto Irek to ponadprzeciętna osobowość i zawsze patrzy indywidualnie na nasze potrzeby.

  Grzegorz Filipek

  Head of Retail EE w Puma


  Z Panem Ireneuszem współpracuję już prawie 10 lat. Profesjonalizm, kompetencje, szeroka wiedza, uprzejmości i życzliwość sprawiają, że każdemu kto poważnie myśli o zabezpieczeniu swojej czy dziecka przyszłości polecam Pana Ireneusza z czystym sumieniem.

  Magdalena Załubska-Król

  Managing Partner at Clear Communication Group sp. z o.o.


  Pan Ireneusz ma ogromny dar - nawiązuje wyjątkowe relacje z klientami. Mnie, ubezpieczeniowego sceptyka przekonał do skorzystania z kilku już polis. Dba o to, aby klient w odpowiednim momencie zastanowił się nad podniesieniem składki, przyjrzał swojemu portfolio inwestycyjnemu, zawsze jest pomocny kiedy potrzeba wsparcia w sprawach związanych z obsługa polisy. Ma też do swoich klientów anielską cierpliwość. Mogę serdecznie polecić Pana Ireneusza jako agenta - tak dla klienta jak i dla jego partnerów biznesowych.

  Rafał Sawicki

  Szukam nowych wyzwań/ Looking for new challenges


  Irek ubezpieczał mnie już w 1999 roku. W każdym momencie mogłem i mogę liczyć na jego wsparcie, pomoc oraz merytoryczne wyjaśnienia dotyczące polis jakie posiadałem i posiadam. Szybko reaguje i udziela zwięzłych odpowiedzi w tej materii. Otaczam się fachowcami i Irek dla mnie jest takim. Serdecznie polecam!

  Robert Kowalski

  Organizuje niezorganizowane | Usprawniam działanie firm i zespołów | COO Social Selling Hub


  To co szalenie liczy się w biznesie to szybkość i precyzyjność komunikacji. To czym ujął mnie Irek to jak bardzo responsywny jest na każdą wiadomość, nawet o późnych porach. Bardzo, bardzo rzadkie i szalenie cenne w takiej branży jak ubezpieczenia. Uwielbiam robić biznes z ludźmi którzy mają pozytywne nastawienie do biznesu, ludzi i życia. Irek tutaj mnie ponownie zaskoczył, bo rzadko można spotkać tak ciepłego, komunikatywnego człowieka. Zawsze uśmiechnięty, serdeczny, ma chwilę na rozmowę. Bardzo, bardzo imponujące, z takimi osobami chce się robić biznes. Irek na dodatek jest autorem, przelał prawie 20 lat swojego doświadczenia na karty książki. To jest szalenie cenne że jest na tyle odważny aby dzielić się z nami swoimi wyzwaniami, osobistą historią. Dziękuję za to Irku. Irek jest najwyższej klasy profesjonalistą, jeśli ubezpieczenia, wiesz do kogo iść :)

  Patrycja Ostrowska

  MBA, Finance and Administration Manager at Fujifilm Sericol Polska Sp. z o.o.


  Współpracujemy z Irkiem od ponad 10 lat w zakresie ubezpieczeń. Irek jest zaangażowany, kompetentny, konsekwentny oraz w sposób elastyczny i kompleksowy obsługuje Klienta. Rekomenduję Irka jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. We have been cooperating with Irek for over 10 years in the field of insurance. Irek is committed, competent, consistent and supports the customer in a flexible and comprehensive manner. I recommend Irek as a specialist in his industry and a reliable and trustworthy business partner.

  Artur Muszkiet

  Digital Strategy and Business Development


  Polecam - jako profesjonalistę ale również prywatnie, jako interesującego człowieka

  Grzegorz Kluszczyk


  Jeśli miałbym określić Ireneusza jednym słowem, to bez wątpienia byłaby to kompetencja. Ma wielką wiedzę na temat produktów, które sprzedaje. Zawsze służy radą, nie byle jaką radą, odpowiada na zadane pytanie konkretnie, tak jak to sobie wyobrażam. Zdecydowanie polecam wszystkim, szczególnie ludziom, szukających konkretnych odpowiedzi na swoje pytania i szanującym swój czas.

  Elżbieta Kuchta


  Moja współpraca z panem Gralikiem zaczęła się 4 lata temu. I od 4 lat, za każdym razem, kiedy mi coś potrzeba, albo kiedy mam pytania, wiem że Pan Gralik nigdy mnie nie zawiedzie, a w rzetelny sposób wszystko mi wyjaśni i z jak największą dokładnością wszystkim się zajmie. W sprawach ubezpieczenia darzę go ogromnym zaufaniem. Ostatnio, kiedy składałam dokumenty o odszkodowanie, pan Irek stanął również na wysokości zadania. Wszystko odbyło się sprawnie, bez jakichkolwiek problemów. Poza tym pan Irek nie jest, jak typowy przedstawiciel ubezpieczeniowy, podchodzi do klienta, jakby był jego dobrym przyjacielem, lub członkiem rodziny. W moim przypadku, gdy sprawa o odszkodowanie się zakończyła, pan Gralik dzwoni do mnie żeby się np. zapytać jak się czuje po chorobie. Jestem bardzo zadowolona, że los na mojej drodze postawił takiego przedstawiciela ubezpieczeniowego i z czystym sumieniem mogę Pana Gralika polecać każdej osobie.

  Renata Prusecka


  Polecam gorąco Pana Irka. Działa szybko i sprawnie, dostępny, bez mała, o każdej porze dnia i nocy. Szybko orientuje się w potrzebach klienta, skutecznie doradza i przy kliencie trwa, co rzadkie. W pakiecie dodatkowym zaraża energią i entuzjazmem. Nie do przecenienia.

  Beata Kudlińska


  Z Panem Irkiem poznaliśmy się dzięki poleceniu mojej znajomej. I tak w miłej i konstruktywnej atmosferze upłynęło nam 13 lat współpracy. Jest wyjątkowo ambitnym człowiekiem, nieustająco w trybie „samodoskonalenia się„ zawodowego. Dzieli się swoimi przemyśleniami, doradza, konsultuje. Łatwo się z nim rozmawia zarówno o sprawach związanych z polisami jak i o zwykłym, codziennym życiu. Jego rzetelność, otwartość, kreatywność i energia są wyjątkowe a przy tym jest też empatyczny - potrafi się wczuć w sytuację drugiej osoby. Godny polecenia i warty poznania.

  Paweł Jasiński


  Z Panem Irkiem znamy się od wielu lat… I śmiało mogę powiedzieć, że jest osobą kontaktową, profesjonalną i oddaną swoim klientom, zawsze doradzi i potrafi dostosować ofertę tak, żeby każdy klient ze spotkania wyszedł zadowolony. Wraz z upływem czasu moja sytuacja zmieniała się wielokrotnie i niezbędne były zmiany w moim ubezpieczeniu. Pan Irek jest niesłychanie dyspozycyjnym człowiekiem, poświecił mi wiele czasu, abym był usatysfakcjonowany i tak też jest do dnia dzisiejszego. Dlatego też polecę wszystkim kto chce się ubezpieczyć Pana Irka.

  Sylwia Korynkiewicz


  Zachęcam wszystkich do zainwestowania w swoją przyszłość. Rodzice są sterem i okrętem w początkowej fazie życia swoich dzieci. Naturalnym zachowaniem jest dbałość i dążenie do jak najlepszego poziomu wyedukowania, jako start na lepszą przyszłość. Na tym samym poziomie powinna się znajdować świadomość dotycząca szerokiej gamy ubezpieczeń. Posiadanie nowego samochodu automatycznie idzie w parze z ubezpieczeniem. Jest to naturalne. Nikt z nas nie czeka na stłuczkę, ale kto by chciał płacić za reperację z własnej kieszeni :) Podobnie jest w życiu. Kiedy jesteśmy młodzi, nie myślimy o emeryturze czy że jakieś zdarzenia losowe mogą stanąć na drodze do wygodnego życia o jakim marzymy. Dla mojego pokolenia, ubezpieczenie życia było bardzo nowym produktem, więc nie mogłam liczyć na wyjaśnienia ze strony rodziców. Na szczęście spotkałam na swojej drodze IRKA, 16 lat temu u progu swojej kariery pełen charyzmy, optymizmu, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Nigdy po podpisaniu umowy nie odczułam przysłowiowego "mamy Cię". Zawsze w kontakcie, zawsze służy pomocą na najwyższym poziomie profesjonalny. Życzę każdemu takiego opiekuna jakim jest Ireneusz Gralik. Szedł przez życie obok, czujnie obserwując i dostosowując produkt do moich potrzeb. Powodzenia Irek, nie spuszczaj z tonu! :)

  Iwona Krupińska


  Pan Ireneusz to profesjonalista w dziedzinie ubezpieczeń. Zawsze pamiętający o swoich klientach co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Na ogół klient pozyskany jest odhaczany a sprawa zamknięta, ale nie u Pana Irka. Ciężko znaleźć dziś odpowiedzialnych ludzi, którym można zaufać. W tym przypadku jest inaczej. Jeśli ktoś chce się czuć "bezpiecznie" i potrzebuje fachowej porady proponuję, żeby zgłosił się do Pana Ireneusza Gralika - nie zawiedzie się, ani nie pożałuje swojej decyzji tak jak ja.

  Karol Szafrański


  Współpracę z AXA zacząłem w 2006 roku i od tego momentu opiekę nad moimi finansami przejął Pan Ireneusz. Jestem bardzo zadowolony ze wspólnej pracy, ponieważ cenię sobie rzetelność i spokój oraz tzw."zrozumienie klienta". Te cechy w 100% posiada Pan Ireneusz. Do dyspozycji jest niemalże 24h/dobę. Doradzi, ale nie będzie namawiał. Pomoże, ale nie narzuci nic na siłę. Ostatnio wykupiłem w AXA dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Pan Ireneusz mi doradził, pomógł wybrać odpowiednią dla mnie opcję, ale to ja tego potrzebowałem i ja chciałem je nabyć, a nie Pan Ireneusz chciał mi je sprzedać. Niby finalnie tak samo, ale dla mnie, ta subtelna różnica jest bezcenna!

  Beata i Sławomir Michej


  Z mężem jesteśmy klientami Pana Irka już od 2009 roku. W pracy agenta cechuje go duża sumienność, rzetelność w wykonywanej pracy jako agent ubezpieczeniowy. To połączenie jest warte poleceń dla innych niezdecydowanych klientów szukających, dobrego doradcy z ubezpieczeń. Pan Irek jest zawsze życzliwy, oddany sprawie, udziela fachowej pomocy, analizuje sytuację życiową danego klienta, dla niego produkt nie jest produktem, tylko człowiek i jego potrzeby są najważniejsze. W tych czasach jest to bardzo ważne, bo nie sztuka wydać pieniądze i być niezadowolonym z produktu, produkt musi spełniać nasze oczekiwania i to Pan Irek nam indywidualnie doradza. Nie jest agentem na "RAZ" a potem jest nieuchwytny, zawsze pod telefonem, w zasięgu ręki - odpowiada na każde pytania, wątpliwości. Jedynym słowem pomocny fachowiec na swoim miejscu, Polecamy Pana Irka z całego serca.”

  Krzysztof Gadomski


  Współpraca z panem Ireneuszem to czysty, matematyczny zysk :) Profesjonalizm + Doświadczenie = Zadowolenie klienta.

  Tomasz Wincenciak


  Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc, związaną z procesem wypłaty mojego roszczenia z tytułu ciężkiego zachorowania. Dzięki sprawnej obsłudze z Pańskiej strony, pośrednictwu w kontaktach z centralą AXA, nie musiałem zbytnio angażować się w proces wypłaty odszkodowania. Z całą świadomością polecam placówkę, którą kieruje Pan!

  Bogusław Korzunowicz


  Z Panem Irkiem znamy się już od 16 lat. Pierwszy telefon wykonał do mnie na jesieni 1999 roku. Kawał czasu, a umowy nadal trwają! Wiem, że mogę na nim polegać, jesteśmy cały czas w kontakcie, odpowiada na wszystkie moje pytania. Dla mnie jest to ważne, w końcu są to moje pieniądze i moje ubezpieczenie, polecam wszystkim. Bogusław Korzunowicz

  Irina Etz i Łukasz Gerlach


  Na swojej drodze spotkaliśmy wielu agentów z branży ubezpieczeń. Jednak wybraliśmy na naszego agenta Pana Ireneusza Gralika. Dlaczego? Jest to osobowość w branży ubezpieczeń życiowych. To z nim postanowiliśmy się w tym temacie związać. Budzi zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa.To przyjaciel klienta !!!! Niesamowita wiedza, profesjonalizm, subtelność i umiejętność słuchania. Przy tym wszystkim mądry i dobry człowiek którego można śmiało polecić każdemu. Irina Etz & Łukasz Gerlach.

  Agnieszka Zielińska


  Ireneusz Gralik. Od czego zacząć... Spotkaliśmy się ponad dekadę temu. I już wtedy z polecenia i rekomendacji... Na początku była ochrona zdrowotna i życiowa młodej rodziny, dziś jest to świadoma inwestycja i oszczędzanie. Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że powierzenie budżetu rodzinnego obcemu człowiekowi, agentowi ubezpieczeniowemu może być bezpieczniejsze i bardziej komfortowe, niż próby w ramach własnego prostego wzoru: "skarpeta" lub bank. A i to nigdy skutecznym nie było... Ireneusz Gralik po prostu się pojawił... Do dziś pamiętam pierwsze spotkanie "biznesowe" w Mozaice przy Puławskiej-). Był punktualnie... Zaistniał... Zachęcił... Dzwonił... Doradzał... Pytał... Troszczył się... Uczył... Wyjaśniał wątpliwości... Kontrolował.... Wzbudzał świadomość i odpowiedzialność.... Przyjeżdżał... Wyjaśniał od nowa... I przyjeżdżał znów, bo pojawiło się pytanie... Tak już kilkanaście lat... Ireneusz Gralik jest profesjonalistą w swoim zawodzie, ale też totalnym humanistą, pasjonatem i ekspertem w temacie. Nie można być przeciętnym i anonimowym przy takim zaangażowaniu we własną edukację i nieustające podnoszenie kwalifikacji. Nie można być przeciętnym i anonimowym przy takim zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa i samoświadomości swoich wieloletnich klientów. Szacunek dla Pana w tak trudnym zawodzie. Panie Irku, po prostu dziękuję i jesteśmy w kontakcie...

  Mirosława Białobrzeska


  Mirosława Białobrzeska, 30.09.2015 Pan Gralik jest dla mnie wyjątkowym człowiekiem. Pracując zawodowo z klientami stawiam sobie bardzo wysokie wymagania, dużo również wymagam od tych, dla których sama jestem klientem. Przez kilkadziesiąt lat swojego dorosłego życia nie spotkałam nikogo, kto reprezentowałby tak wyjątkowo wysoki standard w pracy z klientem jak Pan Gralik. Spotykałam już agentów o wysokiej wiedzy merytorycznej ale takiej fachowości nie spotkałam nigdy. Jednak najbardziej wyjątkowe jest dla mnie to, że Pan Gralik zawsze dba najlepiej, jak potrafi o mój interes, zawsze, nawet wtedy, kiedy sama tego nie oczekuję. To bezcenne i budzące wielkie zaufanie. Przy tym wszystkim Pan Gralik jest wyjątkowo ciekawym człowiekiem i spotkania z nim są dla mnie inspiracją, a jego ciepło i energia zaraża. Jestem wdzięczna losowi za to, że pozwolił nam się spotkać.

  Katarzyna Staniszewska-Kulesza, Dariusz Kulesza


  Pan Irek to osoba bardzo kontaktowa i pomocna. Osobiście miałam kontakt z wieloma „specjalistami” z dziedziny ubezpieczeń i inwestycji, ale żadna z tych osób nie zasługiwała na miano specjalisty do momentu pojawienia się Pana Irka. Pan Irek to jedyna osoba której mogę powierzyć swoje pieniądze, której ufam i która śmiało polecam znajomym. Takich osób jest w Polsce bardzo mało – prawdziwych doradców znających się na swojej pracy, będących prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie i co ważniejsze ciągle doskonalącym swoją wiedzę i umiejętności zarówno na rynku ubezpieczeń jak i inwestycji. Do tego mogę tylko dodać bardzo życzliwe i otwarte na potrzeby klienta podejście. Powyższe stanowi krótkie podsumowanie Pana Ireneusza Gralika którego serdecznie polecam.

  Katarzyna Leng


  W 100% polecam Pana Ireneusza Gralik, który zawsze w przypadku wielu pytań chętnie odpowiada i służy swoją fachową wiedzą. Zawsze można na NIEGO liczyć. Tak trzymać!

  Anna Grala


  Znam Pana Ireneusza od kilku lat i pragnę podkreślić jego rzetelność i pełne zaangażowanie w swoją pracę. Profesjonalizm ponad wszystko w połączeniu z wrodzoną energią i pasją Pana Irka powodują, że doradztwo w jego wykonaniu staje się opieką, co stwarza poczucie bezpieczeństwa. Jest to walor niezaprzeczalny, który chciałabym podkreślić… Wiedza i kultura osobista czynią Go godnego nie tylko polecenia innym, ale wręcz – zalecenia dla rzeszy innych klientów. Zapewniam, że moja pochlebna opinia o p. Irku nie wynika z faktu iż brzmienie naszych nazwisk jest dalece zbieżne.

  Krzysztof Stępień


  Trzy lata temu zadzwoniłem na infolinię AXA. Szukałem dla siebie oferty ubezpieczeniowej na życie. Oddzwonił do mnie pan Gralik. Profesjonalnie z uwagą wysłuchał moich oczekiwań wobec produktu i zaproponował dostosowany do moich możliwości finansowych. Nie ukrywam, że nasza relacja z relacji doradca - Klient, przeistoczyła się w relację fajny doradca - zadowolony Klient. Mamy podobne poczucie humoru, obaj szybko przełamujemy sztywność i dystans. Podsumowując jednym słowem: FACHOWOŚĆ. Pan Irek nie idzie za swoim zyskiem, ale za przygotowaniem oferty prawidłowej dla Klienta. Mam pewność, że moją polisą opiekuje się najlepszy i najwspanialszy Gość. Polecam szczerze.

  Janusz Mostek


  Nie każdy diament zostanie brylantem, tak jak nie każdy agent ubezpieczeniowy zostanie przez swych klientów nazwany przyjacielem. Dlatego bardzo się cieszę, że moimi sprawami ubezpieczeniowymi zajmuje się Irek Gralik - brylant branży ubezpieczeń. Jego profesjonalizm i przyjacielskie podejście do klientów miałem okazję obserwować przez kilka lat współpracując z Irkiem w AXA, gdzie mogłem podziwiać jego sukcesy w tej jednak ciężkiej pracy. Dlatego, choć z czasem nasze drogi zawodowe się rozeszły, gdy potrzebowałem skorzystać z wiedzy profesjonalisty, bez chwili wahania skierowałem swe kroki do Irka Gralika. Dzięki jego fachowej pomocy udało mi się przekonstruować swój program ubezpieczeniowy tak, by redukcja kosztów nie wpłynęła na poziom poczucia bezpieczeństwa mojego i mojej rodziny. I choć sam uważam się za osobę z branży, nie wpadłem na rozwiązania zaproponowane przez Irka Gralika. Jestem mu za to bardzo wdzięczny. Efekt jego pracy (czyli moja korzyść) to dla mnie namacalny dowód jego ogromnego doświadczenia, zdobytego w kontaktach z setkami klientów, a także niepodważalnego profesjonalizmu. Gdyby ktoś mnie spytał, czy znam fachowca od ubezpieczeń godnego polecenia, bez chwili zawahania odpowiedziałbym: "Tak, polecam Irka Gralika. To brylant ubezpieczeń.

  Yuriy Danylchenko


  Do Pana Ireneusza trafiłem zupełnym przypadkiem szukając ubezpieczenia podróży..., w tej chwili powierzyłem mu wszystkie polisy :-). Od tego czasu współpraca układa się cudownie, Pan Ireneusz nad wszystkim czuwa i mimo naszych rzadkich spotkań i rozmów, mam pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Absolutny profesjonalista i przede wszystkim wspaniały człowiek. P.S Do zobaczenia przy kolejnej kawie :-)

  Patrycja Ostrowska


  Pokaż mi swojego Agenta a powiem Ci kim jesteś! Jest Pan absolutnie "rzadką Anomalią" na rynku usług ubezpieczeniowych. Cenię Pana za konsekwencję. Podoba mi się Pana partnerskie podejście do współpracy. Lubię Pana bo jest Pan bardzo pozytywną osobą.

  Marzena Konsek


  Mija już prawie rok, odkąd poznałam Pana Irka … odnoszę wrażenie jakbyśmy znali się już znacznie dłużej. Poza ofertą szerokiego wachlarza ubezpieczeń Pan Irek ma również do zaoferowania olbrzymie pokłady ciepłego człowieczeństwa i niezwykłej empatii. Rozmowy sprawiają wiele radości…nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że dzięki takiej osobie, warto wierzyć w bezinteresownie dobrych ludzi. Wiedza dotycząca swej oferty i wnętrze Pana Irka daje wspaniałe połączenie, które sprawia, że szczerze polecam go swym najbliższym.

  Witold Dobrzyński


  Pan Irek Gralik - jak go scharakteryzować? Zastanawiałem się dość długo co mógłbym powiedzieć czego nie napisały inne osoby. W końcu doszedłem do wniosku, że słowa: Empatia, Profesjonalizm, Kompetencja, oddają to co widzę w trakcie naszych niezbyt częstych rozmów lub spotkań. Proszę niech tak zostanie! :)

  Bogusława i Andrzej Boguscy


  Panie Ireneuszu, Jak ten czas szybko płynie! Gdy wracam myślami do naszego pierwszego spotkania, gdzieś głęboko czuję impuls – znamy się już kilkanaście lat - a do dwudziestu bliżej niż dalej. „Połączyła” nas reforma ubezpieczeń społecznych i tzw. III filar, który zaproponował Pan mnie i mojemu Mężowi. Nasza znajomość pogłębiała się. Przez te wszystkie lata mieliśmy w zasadzie bieżący kontakt. Przypominał nam Pan o terminach zmiany wysokości składek i związaną z tym koniecznością zmiany stałego zlecenia, pamiętał Pan o naszych urodzinach, Świętach Bożego Narodzenia i Nowym Roku. Przy tych okazjach dowiadywaliśmy się o nowych produktach ubezpieczeniowych. W prywatnych rozmowach zawsze dawałam Pana za przykład profesjonalizmu, pracowitości, rzetelności i wyjątkowej umiejętności nawiązywania kontaktów. W moim pojęciu, prowadzona przez Pana działalność ubezpieczeniowa miała i ma nadal „ludzką twarz,” a człowiek zawierający umowę ubezpieczeniową jest zawsze w centrum zainteresowania. W zasadzie stał się Pan dla naszej rodziny kimś w rodzaju doradcy ubezpieczeniowego i finansowego, który dba o naszą przyszłość i wskazuje właściwe kierunki. Miło jest znać człowieka, dla którego praca zawodowa stała się pasją – pasją, która pozwala rozmawiać z ludźmi nie tylko na tematy służbowe. Jest Pan jedną z niewielu osób, z którą można rozmawiać o wszystkim: o zdrowiu, o Bogu, o wszechświecie, o duszy i o spełnianiu marzeń. To wyjątkowy dar. Bardzo się cieszę, że poznaliśmy się. Chyba oboje nie mieliśmy świadomości, jak wiele jest tematów, o których moglibyśmy rozmawiać godzinami. Kiedyś nie śmiałabym przypuszczać, że nasza ubezpieczeniowa znajomość będzie miała wpływ na życie nie tylko moje i Męża, ale także naszych Dzieci i Wnuków – a właściwie tak się stało. Cieszę się, że nasze drogi się skrzyżowały. Życzę Panu sukcesów we wszystkim, czego się Pan podejmie i wielu życzliwych ludzi wokół. Pozdrawiam Pana serdecznie. Z poważaniem Bogusława Boguska Do mojej opinii o Panu dołącza się mój Mąż – Andrzej Boguski.

  Katarzyna Zawartko

  „Góralka” Biuro Usług Turystycznych


  Pana Ireneusza Gralika poznałam na początku prowadzenia mojej firmy w roku 2013. Otrzymałam profesjonalną pomoc w sprawach dotyczących ubezpieczeń wymaganych przy prowadzeniu mojego Biura Usług Turystycznych. Cenię sobie dobrą komunikację z Panem Ireneuszem. Wiem, że mogę polegać na wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach Pana Irka w zawiłych kwestiach ubezpieczeń. Otrzymałam przy tym wiele cennych rad i podpowiedzi. Szczególnie chciałabym zaznaczyć sumienność i rzetelność Pańskich usług. Na pochwałę zasługuje punktualność i wysoka jakość wykonywanych zadań. Umiejętność opanowania i zachowania „zimnej krwi" w nieprzewidzianych sytuacjach powoduje, że czuję spokój i bezpieczeństwo powierzonych spraw i jednocześnie nie wyobrażam sobie współpracy z inną osobą. Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość z Pańskiej strony. Chcę wierzyć w to, że nasza współpraca będzie kontynuowana, co wpłynie na dostarczenie Panu wielu satysfakcji i zadowolenia, czego życzę z całego serca. Gorąco polecam każdemu Pana Ireneusza jako agenta ubezpieczeniowego i rekomenduję Jego usługi jako sprawdzone i o bardzo wysokiej renomie.

  Tomasz Zaborowski


  Szanowni Państwo z całą odpowiedzialnością polecam usługi w zakresie ubezpieczeń Pana Ireneusza Gralika. Dlaczego tak? Jest to jedyna osoba z kręgu ludzi pracujących w tej profesji, która przy zawieraniu ubezpieczenia wytłumaczy Państwu co i jak. Najczęściej ci co ubezpieczają, są niedoszkoleni, lub nie chcą nabyć wiedzy bądź, działają tendencyjnie, pisząc kolokwialnie aby złapać klienta. W kontaktach z Panem Irkiem z tym się nie spotkacie. Działa w i po Waszej stronie. Tego jestem pewien. Znam Pana Ireneusza już 14 lat, i w trudnych sytuacjach w moim życiu spotkałem się, z Jego strony ze zrozumieniem i pomocą. Polecam tego Agenta.

  Anna Rusiecka-Kiełczewska


  Pana Gralika zarekomendowała mi kuzynka. Spotykając się z nim wiedziałam, że jest profesjonalistą. Pierwsze spotkanie z Panem Irkiem zaowocowało podpisaniem umowy na życie. Byłam i nadal jestem osobą świadomie podchodzącą do kwestii ubezpieczeń i biznesu. Otrzymałam produkt dobrze dopasowany do moich potrzeb i oczekiwań. Nasza współpraca ma swój ciąg dalszy. W sytuacjach dotyczących kwestii finansowych cenię sobie zaufanie, profesjonalizm, dobry stały kontakt. To wszystko mam. Polecam

  Teresa Kubajewska


  Polecam usługi mojego agenta ubezpieczeniowego pana Irka Gralika. Długo szukałam możliwości ubezpieczenia na życie z odpowiednimi dla mnie warunkami i polecono mi Ireneusza Gralika. I to było to.Fachowiec w każdym calu,kompetentny i życzliwy,pomocny i cierpliwy.Jestem zadowolona,dlatego wszystkim polecam.

  Elwira Padewska


  Kilka miesięcy temu pilnie potrzebowałam pomocy w zakupie odpowiedniej dla mnie polisy ubezpieczeniowej, jak się okazywało produktu niestandardowego, wymagającego dostosowania do moich indywidualnych potrzeb. Ireneusz, jako jedyny wykazał dobrą wolę i zaangażowanie w spersonalizowanie oferty rynkowej, tak, aby odpowiadała ona moim osobistym oczekiwaniom. Cała reszta "profesjonalnych agentów " działających na rynku, najzwyczajniej w świecie mnie zignorowała pozostawiając samą sobie. Utwierdziłam się wówczas w przekonaniu, że jest on osobą, której z pewnością można powierzyć sprawy najwyższej wagi jakimi jest m.in. ochrona życia i zabezpieczenie własnego majątku. Rekomenduje Państwu współpracę z Ireneuszem Gralikiem ze względu na jego wiarygodność, profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków i gorąco polecam bo z pewnością jest człowiekiem godnym zaufania.

  Dariusz Paniec


  Poznałem Irka 15 lat temu. Od pierwszej chwili zaimponował mi wszechstronną wiedzą o ubezpieczeniach. Zaczynał od podstaw biegając po mieście, jeżdżąc komunikacją miejską. Z każdym naszym nowym spotkaniem zadziwiał mnie swoją wiedzą. Drugą jego wielką zaletą jest siła przekazywania tej wiedzy. To naprawdę wielka sztuka umieć przekazać coś w tak ciekawy i przekonywujący sposób. Irek bardzo mi imponuje. Polecam go wszystkim swoim znajomym.

  Kasia Łodzińska

   "Fabryka Sportu"


  Rzetelność, uczciwość, szybkość w działaniu i wygoda, bo wiele spraw załatwiam z Irkiem mobilnie, tak mogłabym to określić. Mam absolutne poczucie, że jestem w dobrych rękach, a to w przypadku ubezpieczeń i mając na względzie moich Klientów (Fabryka Sportu), jest przecież najważniejsze. Polecam.

  Monika i Wojciech Szutowscy


  Z czystym sumieniem polecamy Pana Ireneusza Gralika jako profesjonalistę w dziedzinie ubezpieczeń. Jesteśmy pełni podziwu za jego wiedzę, rzetelność i zaangażowanie. Życzymy samych sukcesów na drodze zawodowej i polecamy wszystkim osobom, które poszukują fachowca z branży ubezpieczeń.

  Ireneusz Węgłowski


  Moja PODRÓŻ z Panem Ireneuszem Gralikiem przez meandry ubezpieczeń zaczęła się w 2002 roku. Cenię sobie zarówno Jego wiedzę merytoryczną, profesjonalne podejście do Klienta oraz stałą gotowość do pomocy, i pełną dostępność. Jako Jego klient mam przekonanie, że otrzymam produkt dopasowany do moich oczekiwań i potrzeb. Mam też poczucie, że zawierając umowy ubezpieczeniowe zrobiłem rzecz ważną dla moich najbliższych, a tym samym dla siebie samego. Polecam współpracę z Ireneuszem Gralikiem.

  Roman Sadowski


  To co przede wszystkim cenię sobie we współpracy z Panem Ireneuszem, to wsłuchanie się w potrzeby klienta i dopiero w drugim kroku proponowanie jakichkolwiek produktów. Zawsze miałem poczucie, że mój interes jest na pierwszym planie. Wartością samą w sobie jest wiedza Pana Ireneusza o rynku ubezpieczeń, z czego nie raz miałem okazję skorzystać w praktyce.

  Arek Kawecki


  Irka poznałem przez przypadek kilka lat temu. Nie byłem wtedy zainteresowany polisami ubezpieczeniowymi i innymi instrumentami finansowymi, gdyż byłem przekonany że polisy jakie wtedy posiadałem są dobre i zabezpieczają należycie mnie i moich najbliższych. Dzięki Irkowi dowiedziałem się, że jestem niestety w dużym błędzie. Do dzisiaj bardzo doceniam fachową wiedzę Irka w temacie ubezpieczeń oraz jego pogodną osobowość. Dzięki niemu czuję, że zainwestowane pieniądze w odpowiednie instrumenty finansowe rzeczywiście zabezpieczają należycie moją rodzinę na przyszłość. Gorąco polecam.

  Bogusław Monczak


  Jestem wymagającym Klientem. Niełatwo mnie było pozyskać. Pana Irka znam prawie 16 lat ale umowę ubezpieczeniową podpisaliśmy 14 lat temu. Te 2 lata Pan Gralik regularnie dzwonił, deklarował chęć spotkania w wybranym przeze mnie terminie, a ja – odkładałem tą chwilę. Z perspektywy czasu wiem, że zdobył mnie wytrwałością i konsekwencją działań. Dzwonił, mimo odmowy, by poinformować o nowych produktach, które potencjalnie mogły mnie zainteresować jako głowę rodziny, odpowiedzialnego męża, myślącego o przyszłości dzieci ojca. Pokazywał mi, że nie odpuszcza, że wciąż jest aktywny w zawodzie. Zaufałem i była to bardzo dobra decyzja. Jego pomoc jest dla mnie ważna. Mamy kontakt, nie zdarzyło się by nie odebrał telefonu lub nie oddzwonił. Szczerze nie lubię tracić czasu i wydzwaniać na infolinię by uzyskać jakąś informację – z Panem Gralikiem nie muszę. Pan Irek pomoże, dowie się, wróci z pełną informacją. To agent z powołania – na pewno nie z przypadku. Polecam jak najbardziej.

  Hanna Podwysocka


  Pana Ireneusza znam od ponad 10 lat. Dziękuję mu bardzo za jego profesjonalizm, zaangażowanie i pełną dyspozycyjność. Mogłam zawsze liczyć na jego pomoc w doborze odpowiedniego produktu oraz jego pogodę ducha. Polecam Pana Ireneusza wszystkim znajomym z czystym sumieniem.

  Zbigniew Pacelt


  Z Panem Ireneuszem Gralikiem współpracuję od kilku lat. Nasze spotkania wraz z żoną, zawsze cechuje profesjonalizm i kompetencja Pana Dyrektora Ireneusza Gralika. Osobiście wysoko oceniam wiedzę i bardzo dobre przygotowanie do współpracy i pomocy swoim klientom. Zawsze poszukuje dla nich najlepszego rozwiązania.

  Robert Osiński


  Kiedy poznałem Irka? Nie pamiętam. Wcześniej miałem polisę na życie w konkurencyjnej firmie z którą to, kontakt ograniczał się do corocznej informacji o tym że dokonali indeksacji sumy ubezpieczenia i od tego momentu mam płacić tyle to, a tyle. Irek od lat zajmował się polisą mojej żony, co chwilę słyszałem o nowych produktach i możliwościach. W końcu postanowiłem coś zrobić ze swoją polisą, tak bardzo osamotnioną. Zlikwidowałem ją. Postanowiłem zaufać profesjonalizmowi prawdziwego agenta ubezpieczeniowego, który pamięta i dba o swoich podopiecznych. To prawdziwy zawodowiec. Przyznam się do czegoś, sam kiedyś zdobyłem licencję agenta ubezpieczeniowego i wiem, że to trudny kawałek chleba. Nie można tego robić na "pół gwizdka", albo robisz to na poważnie, albo rynek zweryfikuje Twoje kompetencje. O Irka się nie boję, utrzyma się na rynku bo z wielu agentów, których spotkałem na swojej drodze, jest najlepszy. Najważniejsze pozostawiłem na koniec. Irkowi po prostu można zaufać. Robert Osiński Przypomniałem sobie kiedy poznałem Irka. To było na jego ślubie.

  Małgorzata Zarzycka


  Pana Irka poznałam dzięki mojej kuzynce. Był to bardzo trudny moment w moim życiu. Zmarł mój mąż. Zostałam sama z dwójką wspaniałych, małych synków. Był to 2007 rok. Pan Irek potrafił rozmawiać konkretnie, ale bardzo delikatnie. Omówiliśmy wiele spraw, które są istotne dla zabezpieczenia mojego życia i działalności, jaką prowadzę. Według mnie jest osobą odpowiednią na swoim miejscu. Wiem, że mogę Mu zaufać. Mam wykupione parę polis, min.ubezpieczenie na życie. Moje rodzicielstwo polega na odpowiedzialności. Życie nauczyło mnie, że nie wiem co będzie jutro. Bardzo dziękuję za profesjonalizm, liczne telefony i zaangażowanie. Polecam Pana Irka moim znajomym. Współpraca również z nimi układa się bardzo dobrze.

  Beata Zuchalska


  Irka poznałam niemal 16 lat temu na jednej z akcji plenerowych zorganizowanej w Łazienkach Królewskich. Oczywiście moje dzieci (wówczas maluchy) zainteresowały się pluszowym bernardynem, który był większy od nich. I tak, wspólne zdjęcie, następnie jego odbiór i rozmowa o… (wielu rzeczach), ale przede wszystkim o ubezpieczeniach. Bez wątpienia – nie żałuję, że zgodziłam się na tę rozmowę! Irek jest osobą, która niezmiennie przez wszystkie lata naszej znajomości działa w sferze ubezpieczeń z zapałem godnym uznania. Jest otwarty i życzliwy. Potrafi słuchać i reagować na potrzeby oraz upodobania swoich klientów. A przede wszystkim, po tylu latach, kiedy to za jego pośrednictwem i jego radą zawierałam, zrywałam, ponownie zawierałam umowy ubezpieczeniowe oraz inwestycyjne, a także zmieniałam warunki w zawartych umowach, mam pewność, że jeśli zadzwonię do niego za kolejnych kilka lat, to nie usłyszę: „Sorry, ale już się nie zajmuję ubezpieczeniami…” SZCZERZE POLECAM!!!

  Renata i Krzysztof Salamon


  W moim życiu Irek Gralik pojawił się w dość nietypowej sytuacji. Otóż pojawił się w momencie, kiedy to byłem zdegustowany wręcz zawiedziony ze współpracy z poprzednim agentem AXA. Tak naprawdę nie jestem pewien czy ta współpraca w ogóle istniała. Firma AXA miała u mnie zdecydowanie niekorzystne oceny, a produktami, na które się zdecydowałem próbowałem zająć się samemu. W efekcie straciłem zaufanie do tego typu inwestycji finansowych. Byłem przekonany, że firmy ubezpieczeniowe zabiegają o klienta, a kiedy go już zdobędą pozostawiają samemu sobie. Na pierwszą próbę Ireneusza nawiązania kontaktu ze mną nie odpowiedziałem, jednak Jego upór doprowadził w końcu do spotkania. Praktycznie już to pierwsze spotkanie całkowicie odwróciło sytuację. Dzięki jego osobowości, rzadkim w dzisiejszych czasach cechom charakteru, wiedzy fachowej i pasji do wykonywanej pracy uwierzyłem, ponownie uwierzyłem, że nie musi być to chybiona inwestycja. Kolejne spotkania tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że trafiłem na niezwykłego człowieka. Tak niezwykłego człowieka, bo bycie agentem ubezpieczeniowym to wykonywanie zawodu, a osobowość, charakter, podejście do życia i innych ludzi to bycie człowiekiem. Wydawało mi się, że ja i moja rodzina jest zabezpieczona na wypadek nieprzewidzianych i przykrych sytuacji życiowych. Długie rozmowy z Irkiem uświadomiły mi, że nie pomyślałem o wszystkim. Poszerzyły moje horyzonty i wyostrzyły spojrzenie na rzeczy, które przy dzisiejszej dynamice życia i w natłoku codziennych obowiązków gdzieś umykają lub są świadomie odkładane na później.

  Monika Siwic


  Z Panem Irkiem znamy się od 2003 roku, wtedy urodził się mój syn, czyli 12 lat temu :-). Wtedy podpisałam dla syna polisę ubezpieczeniową. Pana Irka podziwiam, za upór w realizacji swoich działań, rzetelność i chęć niesienia pomocy. Zawsze, kiedy zwrócę się z prośbą wiem, że mój mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie i życzę Panu Irkowi samych sukcesów.

  Rafał Witwicki z rodziną


  Dziękujemy za długoletnią współpracę i mamy nadzieję na tak samo udaną dalszą. Czujemy się pod Pana opieką bezpieczni i życzymy wszystkim, aby to bezpieczeństwo u Pana znaleźli jak my. Rafał Witwicki z rodziną.

  Jadwiga Borys


  Z Panem Ireneuszem Gralikiem znamy się od ponad 15 lat, gdy na rynek wchodziło OFE i ubezpieczenie na życie tzw.trzeci Filar. Jest człowiekiem sumiennym, rzetelnym, cierpliwym, który umie wysłuchać innych, a przede wszystkim uczciwym, któremu można zaufać. Polecam Pana Gralika jako uczciwego, profesjonalnego Agenta Ubezpieczeniowego.

  Dorota Szpojda


  Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Irka Gralika. W 100% profesjonalista a nawet więcej, jego mądrość życiowa, ogrom życzliwości, masa pozytywnej energii są dodatkowymi cechami pozwalającymi mu doskonale dobrać odpowiedni produkt do potrzeby osoby. Tak, aby był jak najlepiej dopasowany do aktualnych potrzeb osoby. Irek nie jest tylko "przeciętnym" ubezpieczycielem on naprawdę angażuje się w sprawy uwielbia to co robi i doskonale zna się w swoim temacie. Co najważniejsze potrafi spojrzeć dalekosiężnie i nie jest nastawiony na szybki efekt.

  Rafał Wierusz-Kowalski


  Pana Ireneusza poznałem ponad 10 lat temu, przekonał mnie do dodatkowego ubezpieczenia się na wypadek problemów zdrowotnych. Mimo, że nie musiałem na szczęście korzystać ze wsparcia ubezpieczyciela to jestem spokojny, że w przypadku nieszczęścia nie będę skazany na samodzielne radzenie sobie z trudnościami. Dodatkowo mogłem skorzystać systematycznej formy oszczędzania, co w przejściowych trudnościach finansowych okazało się bardzo pomocne. Serdecznie polecam usługi pana Ireneusza, który w sposób fachowy, profesjonalny oraz pełny życzliwości i zrozumienia podchodzi do każdej z realizowanych spraw.

  Małgorzata Szabłowska


  Znam Pana Ireneusza do ponad 10 lat. Podziwiam Jego profesjonalność i zaangażowanie. W temacie ubezpieczeń jest autorytetem. Polecam Go wszystkim znajomym jako rzetelnego, pełnego pasji i wiedzy w branży ubezpieczeń.

  Mariusz Ferenc


  Z panem Ireneuszem Gralikiem znamy się od czasów kiedy na nasz rynek wchodziło OFE i ubezpieczenia na życie w tak zwanym trzecim filarze. Pan Irek zawsze jest profesjonalnie przygotowany, zawsze porusza wszystkie aspekty potrzebne do podpisania umów, które są zgodne z naszymi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi, a przy tym zawsze ludzki, uśmiechnięty, cierpliwy, gotowy do udzielania odpowiedzi i wyjaśniania niezrozumiałych i nurtujących nas spraw. Zapraszamy do współpracy z panem Irkiem i pozdrawiamy.

  Wanda Kochanek


  Znamy się od 13 lat. Pan Irek jest w stanie ze mną długo i cierpliwie rozmawiać, jest miłym, sympatycznym człowiekiem i dobrym w tym co robi. Więcej takich.

  Mariusz Celarek


  Jestem człowiekiem dynamicznym. W natłoku spotkań, zadań czy realizacji pomysłów i zamówień, zdarzało mi się sprawy najważniejsze dotyczące moich najbliższych i mnie, odkładać na później. A przecież wszystkie działania podejmuję właśnie dla nich – dla żony i synów, z których jestem tak dumny. Irka poznałem w odpowiednim momencie, gdy byłem gotowy na rozmowy o ubezpieczeniu na życie i inwestowaniu w przyszłość mojej rodziny. Gotowy i świadomy wcale nie oznacza łatwy. Długo i wnikliwie analizowałem produkty, bo chciałem mieć je „na miarę”. Miałem kontakt z wieloma agentami, ale to właśnie Jego wybrałem na mojego doradcę. Irek przekonał mnie tak naprawdę sobą, swoim dojrzałym podejściem do życia i do zawodu agenta. On odznacza się wielopłaszczyznowym myśleniem i wyobraźnią. Jest otwarty, elastyczny, uczynny. Posiada inteligencję emocjonalną i myślami podąża za myśleniem Klienta. Irek skoncentrował się na moich oczekiwaniach wobec produktu zarówno teraz jak i w przyszłości. W efekcie otrzymałem to na czym mi zależało. Szczerze polecam.

  Teresa Celarek z mężem i synem


  Irka poznaliśmy przez jego żonę Olę 8 lat temu. Szybko nasza znajomość poszerzyła się o sferę finansów. Przegadane wspólnie wieczory przekonały nas o jego profesjonaliźmie i znajomości ubezpieczeń na życie. Dzięki Irkowi, razem z mężem uświadomiliśmy sobie, że temat ten w naszej rodzinie był całkowicie zaniedbany. Obecnie my i nasi synowie są ubezpieczeni w AXA. Ubezpieczenia „skroił na miarę” Irek. I dalej o nas dba. Gdy trzeba przypomina o terminach i wskazuje nowe możliwości. Co dla mnie bardzo ważne zawsze mogę na Irka liczyć, gdy w dniu wyjazdu na narty czy dalekie plaże poproszę go o ubezpieczenie kosztów leczenia. Zawsze się da. Zawsze zdąży. Szczerze polecam jego usługi.

  Artur Muszkiet


  Połączenie profesjonalizmu i ludzkiego, szczerego podejścia zaowocowało czymś więcej niż zwyczajna relacja kupujący-sprzedający. Zaufanie które zbudował i utrzymał w toku wieloletniej współpracy, poza wymiernymi korzyściami z trafionych inwestycji, zbudowało i scementowało długofalową współpracę. Polecam.

  Jolanta Mierzejewska-Horbaty z Tosią


  Pan Ireneusz Gralik w kilku przymiotnikach: rzetelny, sumienny, konkretny, koleżeński, pracowity, oddany sprawie, inteligentny, dociekliwy, wyrozumiały, pomocny, wytrwały, zapewne ubezpieczony, ubezpieczający, wysoki, kulturalny jednym słowem ODPOWIEDNI na swoim miejscu :-) Pana Ireneusza znam od prawie 10 lat. Na samym początku ubezpieczył mnie, później męża i dzieci. Jest bardzo solidnym ubezpieczycielem, który nie jest nachalny. Każdą osobę traktuje jak dobrego znajomego, proponując najbardziej dogodne polisy, przy czym przedstawia warunki w taki sposób, że bardzo niezrozumiały i trudny do wyjaśnienia świat ubezpieczeń staje się bardziej przejrzysty . Polecam usługi Pana Ireneusza. Jest to rzetelna, fachowa, specjalistyczna firma, majstersztyk wśród agentów ubezpieczeniowych. Na pewno nikogo nie potraktuje „z góry”, zawsze znajdzie konkretne, odpowiednie rozwiązanie nawet dla bardzo wymagających osób.

  Radosław Bujalski


  Pana Ireneusza Gralika znam od 10 lat, jest osobą bardzo ambitną, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Przede wszystkim jednak jest uczciwy i serdeczny, wykorzystuje swoje cechy osobiste i kompetencje zawodowe do budowy długofalowych relacji z ludźmi. Stara się zrozumieć potrzeby innych osób i szanuje wszelkiego typu komentarze i uwagi starając się im sprostać aby zabezpieczyć interes klienta. Znakomicie sprawdzała się w sytuacjach wymagających indywidualnego podejścia do klienta starając się przeanalizować jego oczekiwania wychodząc im naprzeciw. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty a swoim sposobem bycia stwarza atmosferę pomocy i zrozumienia. Jestem przekonany, że Pan Ireneusz Gralik jest osobą, która sprosta wszelkim zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Z pełną świadomością polecam osobę Pana Irka.

  Magda Oszczak


  Irek Gralik jest moim kolegą z pracy i moja rekomendacja Jego osoby może wydać się oczywista ale i również nie do końca obiektywna. Żeby móc ocenić jego fachowość i kompetencje w zakresie ubezpieczeń życiowych i inwestycyjnych zawarłam za Jego pośrednictwem długoterminową polisę inwestycyjną i przez ten fakt, z kolegi Irek stał się moim doradcą i opiekunem w zakresie zawartej polisy. Z tego też względu mogę z czystym sumieniem, bez koleżeńskiego wsparcia, ocenić obiektywnie czy jestem zadowolona z Jego obsługi czy nie. Otóż jestem zadowolona, Irek śledzi na bieżąco trendy giełdowe, inwestycyjne, sugeruje zmianę funduszy, tłumaczy spadki i wzrosty. Dzięki temu ja mam zdjęty z głowy ciężar szczegółowego śledzenia rynków finansowych i moich poczynionych inwestycji. Mam do Irka zaufanie. To co jest Jego pracą – stało się Jego pasją. Ja mam zupełnie inne pasje i dzięki Irkowi mam na ich realizację trochę więcej czasu.

  Dorota Hołubiec


  Pan Ireneusz Gralik jest moim agentem ubezpieczeniowym od stycznia 2003 roku. Jestem świadomą i wymagającą klientką jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie. Poszukiwałam osoby, która w sposób rzetelny przedstawi mi produkt, przekona do oferty firmy a także zagwarantuje najwyższej jakości serwis i, co ważne współpracę długoterminową. Od kiedy zawarłam umowę na życie Pan Gralik cyklicznie kontaktował się ze mną, za każdym razem wykazując swój profesjonalizm, rzetelną wiedzą na temat produktów firmy AXA a także produktów innych Towarzystw Ubezpieczeniowych. O skuteczności Pana Gralika przekonałam się gdy uległam wypadkowi, przy procedurze związanej z wypłatą odszkodowania. To właśnie w takich niełatwych dla klientów sytuacjach szczególnej weryfikacji podlegają zapewnienia i słowa wypowiedziane przez agenta przy zawieraniu umowy. Muszę podkreślić, że Pan Ireneusz znakomicie się sprawdził. Taktownie wspierał, pomagał, przeprowadził przez procedury. Poczułam się „zaopiekowana”. Wzajemne zaufanie zaowocowało kolejnymi umowami, zbudowaniem relacji i w konsekwencji kolejnym krokiem - polecaniem usług Pana Gralika rodzinie i znajomym.. 11 lat systematycznej uwagi, opieki, doradztwa w doborze najefektywniejszych rozwiązań oraz dostosowywaniu ich do dynamicznie zmieniającej się mojej sytuacji majątkowej, upoważniają mnie do stwierdzenia, że w przypadku Pana Ireneusza Gralika bycie agentem to nie tylko zawód. To sposób bycia i życia. Rekomenduję wszystkim współpracę z takim agentem. Solidność, rzetelność, profesjonalizm i niekwestionowana pasja to elementy wyróżniające pracę Pana Ireneusza Gralika.

  Marzena Kozłowska


  Firma AXA została wybrana do ubezpieczenia uczniów i pracowników Gimnazjum im. I. Paderewskiego w Warszawie w latach 2010/2011 oraz 2011/2012. Pan Ireneusz Gralik reprezentował w/w ubezpieczyciela, konkurując z kilkoma innymi dużymi firmami. Jako jedyny wykazał się profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą oraz złożył Gimnazjum dobrą ofertę. Ja miałam okazję doświadczyć tej współpracy reprezentując Radę Rodziców. Przez cały okres ubezpieczenia i mojej obecności w Radzie Rodziców, mimo licznych drobnych uszczerbków na zdrowiu nigdy rodzice uczniów nie mieli problemu w uzyskaniu odszkodowania. Gdy pojawiły się jakieś nieporozumienia co do interpretacji umowy, p. Gralik stawał zawsze na wysokości zadania. Od 2013 roku p. Ireneusz Gralik opiekuje się również ubezpieczeniem dla mnie i mojej rodziny. Gorąco polecam p. Ireneusza Gralika jako wartościowego człowieka jak również uczciwego i profesjonalnego Agenta ubezpieczeniowego.