Poniżej dowiesz się co myślą
o mnie moi Klienci

Ale zapraszam Cię też do pozostawienia Twojej opinii!

Praca

Filter

Magdalena Fiedorowicz

Z Irkiem znamy się od bardzo wielu lat...zaczęło się od kontaktu w sprawie ubezpieczenia i nasza relacja trwa do dzisiaj. Nie byłoby to możliwe gdyby nie umiejętności, wiedza i osobowość Irka. Zawsze rzetelny, szczery, z ogromną wiedzą na temat produktów i usług ubezpieczeniowych, potrafi doradzić w co warto a w co nie zainwestować swój czas i pieniądze. A przy tym bardzo sympatyczny człowiek z pasją i wiarą w to co robi.

Rafal Staś

Ubezpieczam u Irka ludzi w firmie. Co cechuje Irka? Fachowe podejście, klarowne wyjaśnianie aspektów ubezpieczeń. Już skorzystaliśmy z wypłaty ubezpieczenia dla jednego z pracowników. Irek jest profesjonalistą w swej dziedzinie.

Ewa Majkowska

U Irka ubezpieczam się od wielu lat na wszystkie prywatne wyjazdy turystyczne. Zawsze mogłam liczyć na Jego wsparcie i rzetelny opis przedstawianych produktów. Komunikacja z Jego zespołem jest niezwykle sprawna i szybka, co sprawia, że jako klient mam poczucie najlepszej możliwej obsługi. Serdecznie polecam!

Dawid Maćkiewicz

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rzeczowe podejście to tematu. Tak w skrócie mogę opisać współpracę z Irkiem w zakresie ubezpieczeń AXA. Z czystym sumieniem rekomenduje!

Marcin Powierza

Współpracuję z Panem Ireneuszem od wielu lat i jednoznacznie mogę stwierdzić, że jest on wyjątkowo rzetelnym i kompetentnym ubezpieczycielem. Dodatkowym atutem Pana Ireneusza jest bardzo szeroka oferta, dzięki której mogę mu powierzyć swoje sprawy do kompleksowej obsługi. Niejednokrotnie już przekonałem się, że mogę Panu Ireneuszowi bez obaw zaufać w zakresie ubezpieczeń.

Sylwia Księżopolska

Pana Irka poznałam kilkanaście lat temu. Zawsze pełen entuzjazmu i energii. Kompetentny, chętny do pomocy. Ogromne doświadczenie, dbałość o klienta z zachowaniem dbałości o człowieka. Aktualna wiedza i profesjonalne doradztwo. Polecam.

Jarosław Kalbarczyk

Irka znam od wielu lat( może nawet dłużej:) i zawsze korzystam z jego pomocy i doświadczenia w temacie ubezpieczeń zarówno indywidualnych jak i ostatnio grupowych dla naszych pracowników w firmie. Zawsze mogę liczyć na jego rady, podpowiedzi i przedstawienie konkretnych rozwiązań w związku posiadanymi umowami. Polecam go to uczciwy i kompetentny specjalista.

Irek Weglowski

Moja współpraca w zakresie ubezpieczeń z panem Ireneuszem Gralikiem zaczęła się w 2002 roku. Cenię sobie zarówno jego wiedzę merytoryczną, profesjonalne podejście do klienta, jak też stałą gotowość do pomocy i pełną dostępność. Jako jego wieloletni klient mam przekonanie, że zawsze mogę liczyć na fachową poradę i ufam, że otrzymam produkt dopasowany do moich oczekiwań. Mam też poczucie, że zawierając umowy ubezpieczeniowe robiłem rzeczy ważne dla mojej rodziny. Polecam współpracę z p. Ireneuszem Gralikiem." Ireneusz Weglowski.

Agata Bartoszewska

Polecam Pana Irka Gralika z którym współpracuje od lat w kwestii ubezpieczeń. Jest to rzetelna osoba, zawsze chętna do pomocy, z długoletnim doświadczeniem, a jego szeroki wachlarz pakietów ubezpieczeniowych pozwoli dopasować opcję do każdej sytuacji.

Marcin Siwek

Polecam Irka Gralika z którym współpracuje od lat w kwestii ubezpieczeń szerokiego portfolio które to ma do zaoferowania. Jeszcze gdy byłem młodym chłopakiem ubezpieczał moją rodzinę, a teraz ja kontynuuje współprace z Irkiem jako osobą w pełni kompetentną, solidną i do której mam pełne zaufanie. Polecam Wszystkim kontakty zawodowe z Irkiem Gralikiem.

Grzegorz Kiszluk

Ireneusza Gralika znam już kilkanaście lat, najpierw zawodowo a teraz już również prywatnie... Irek jest człowiekiem profesjonalnym i bardzo uczciwym. Szczerze polecam jego usługi!

Radoslaw Bujalski

Korzystam z szerokiej oferty ubezpieczeniowej Pana Irka od kilkunastu lat. Zawsze znakomita jakość obsługi, gwarancja rzetelności i kompetencji. Zdecydowanie polecam.

Ewa Bujalska

Irek Gralik, poprzez merytoryczne doradztwo, dostępność, profesjonalizm oraz wybitne kompetencje jest jedynym doradcą ubezpieczeniowym, z którym współpracujemy od kilkunastu lat. Szczerze polecam. Ponadto Irek to ponadprzeciętna osobowość i zawsze patrzy indywidualnie na nasze potrzeby.

Grzegorz Filipek

Z Panem Ireneuszem współpracuję już prawie 10 lat. Profesjonalizm, kompetencje, szeroka wiedza, uprzejmości i życzliwość sprawiają, że każdemu kto poważnie myśli o zabezpieczeniu swojej czy dziecka przyszłości polecam Pana Ireneusza z czystym sumieniem.

Magdalena Załubska-Król

Pan Ireneusz ma ogromny dar - nawiązuje wyjątkowe relacje z klientami. Mnie, ubezpieczeniowego sceptyka przekonał do skorzystania z kilku już polis. Dba o to, aby klient w odpowiednim momencie zastanowił się nad podniesieniem składki, przyjrzał swojemu portfolio inwestycyjnemu, zawsze jest pomocny kiedy potrzeba wsparcia w sprawach związanych z obsługa polisy. Ma też do swoich klientów anielską cierpliwość. Mogę serdecznie polecić Pana Ireneusza jako agenta - tak dla klienta jak i dla jego partnerów biznesowych.

Rafał Sawicki

Irek ubezpieczał mnie już w 1999 roku. W każdym momencie mogłem i mogę liczyć na jego wsparcie, pomoc oraz merytoryczne wyjaśnienia dotyczące polis jakie posiadałem i posiadam. Szybko reaguje i udziela zwięzłych odpowiedzi w tej materii. Otaczam się fachowcami i Irek dla mnie jest takim. Serdecznie polecam!

Robert Kowalski

To co szalenie liczy się w biznesie to szybkość i precyzyjność komunikacji. To czym ujął mnie Irek to jak bardzo responsywny jest na każdą wiadomość, nawet o późnych porach. Bardzo, bardzo rzadkie i szalenie cenne w takiej branży jak ubezpieczenia. Uwielbiam robić biznes z ludźmi którzy mają pozytywne nastawienie do biznesu, ludzi i życia. Irek tutaj mnie ponownie zaskoczył, bo rzadko można spotkać tak ciepłego, komunikatywnego człowieka. Zawsze uśmiechnięty, serdeczny, ma chwilę na rozmowę. Bardzo, bardzo imponujące, z takimi osobami chce się robić biznes. Irek na dodatek jest autorem, przelał prawie 20 lat swojego doświadczenia na karty książki. To jest szalenie cenne że jest na tyle odważny aby dzielić się z nami swoimi wyzwaniami, osobistą historią. Dziękuję za to Irku. Irek jest najwyższej klasy profesjonalistą, jeśli ubezpieczenia, wiesz do kogo iść 🙂

Patrycja Ostrowska

Współpracujemy z Irkiem od ponad 10 lat w zakresie ubezpieczeń. Irek jest zaangażowany, kompetentny, konsekwentny oraz w sposób elastyczny i kompleksowy obsługuje Klienta. Rekomenduję Irka jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. We have been cooperating with Irek for over 10 years in the field of insurance. Irek is committed, competent, consistent and supports the customer in a flexible and comprehensive manner. I recommend Irek as a specialist in his industry and a reliable and trustworthy business partner.

Artur Muszkiet

Polecam - jako profesjonalistę ale również prywatnie, jako interesującego człowieka

Grzegorz Kluszczyk

Jeśli miałbym określić Ireneusza jednym słowem, to bez wątpienia byłaby to kompetencja. Ma wielką wiedzę na temat produktów, które sprzedaje. Zawsze służy radą, nie byle jaką radą, odpowiada na zadane pytanie konkretnie, tak jak to sobie wyobrażam. Zdecydowanie polecam wszystkim, szczególnie ludziom, szukających konkretnych odpowiedzi na swoje pytania i szanującym swój czas.

Elżbieta Kuchta

Moja współpraca z panem Gralikiem zaczęła się 4 lata temu. I od 4 lat, za każdym razem, kiedy mi coś potrzeba, albo kiedy mam pytania, wiem że Pan Gralik nigdy mnie nie zawiedzie, a w rzetelny sposób wszystko mi wyjaśni i z jak największą dokładnością wszystkim się zajmie. W sprawach ubezpieczenia darzę go ogromnym zaufaniem. Ostatnio, kiedy składałam dokumenty o odszkodowanie, pan Irek stanął również na wysokości zadania. Wszystko odbyło się sprawnie, bez jakichkolwiek problemów.Poza tym pan Irek nie jest, jak typowy przedstawiciel ubezpieczeniowy, podchodzi do klienta, jakby był jego dobrym przyjacielem, lub członkiem rodziny. W moim przypadku, gdy sprawa o odszkodowanie się zakończyła, pan Gralik dzwoni do mnie żeby się np. zapytać jak się czuje po chorobie. Jestem bardzo zadowolona, że los na mojej drodze postawił takiego przedstawiciela ubezpieczeniowego i z czystym sumieniem mogę Pana Gralika polecać każdej osobie.

Renata Prusecka

Polecam gorąco Pana Irka. Działa szybko i sprawnie, dostępny, bez mała, o każdej porze dnia i nocy. Szybko orientuje się w potrzebach klienta, skutecznie doradza i przy kliencie trwa, co rzadkie. W pakiecie dodatkowym zaraża energią i entuzjazmem. Nie do przecenienia.

Beata Kudlińska

Z Panem Irkiem poznaliśmy się dzięki poleceniu mojej znajomej. I tak w miłej i konstruktywnej atmosferze upłynęło nam 13 lat współpracy. Jest wyjątkowo ambitnym człowiekiem, nieustająco w trybie „samodoskonalenia się„ zawodowego. Dzieli się swoimi przemyśleniami, doradza, konsultuje. Łatwo się z nim rozmawia zarówno o sprawach związanych z polisami jak i o zwykłym, codziennym życiu. Jego rzetelność, otwartość, kreatywność i energia są wyjątkowe a przy tym jest też empatyczny - potrafi się wczuć w sytuację drugiej osoby. Godny polecenia i warty poznania.

Paweł Jasiński

Z Panem Irkiem znamy się od wielu lat… I śmiało mogę powiedzieć, że jest osobą kontaktową, profesjonalną i oddaną swoim klientom, zawsze doradzi i potrafi dostosować ofertę tak, żeby każdy klient ze spotkania wyszedł zadowolony. Wraz z upływem czasu moja sytuacja zmieniała się wielokrotnie i niezbędne były zmiany w moim ubezpieczeniu. Pan Irek jest niesłychanie dyspozycyjnym człowiekiem, poświecił mi wiele czasu, abym był usatysfakcjonowany i tak też jest do dnia dzisiejszego. Dlatego też polecę wszystkim kto chce się ubezpieczyć Pana Irka.

Sylwia Korynkiewicz

Zachęcam wszystkich do zainwestowania w swoją przyszłość. Rodzice są sterem i okrętem w początkowej fazie życia swoich dzieci. Naturalnym zachowaniem jest dbałość i dążenie do jak najlepszego poziomu wyedukowania, jako start na lepszą przyszłość. Na tym samym poziomie powinna się znajdować świadomość dotycząca szerokiej gamy ubezpieczeń. Posiadanie nowego samochodu automatycznie idzie w parze z ubezpieczeniem. Jest to naturalne. Nikt z nas nie czeka na stłuczkę, ale kto by chciał płacić za reperację z własnej kieszeni 🙂 Podobnie jest w życiu. Kiedy jesteśmy młodzi, nie myślimy o emeryturze czy że jakieś zdarzenia losowe mogą stanąć na drodze do wygodnego życia o jakim marzymy. Dla mojego pokolenia, ubezpieczenie życia było bardzo nowym produktem, więc nie mogłam liczyć na wyjaśnienia ze strony rodziców. Na szczęście spotkałam na swojej drodze IRKA, 16 lat temu u progu swojej kariery pełen charyzmy, optymizmu, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Nigdy po podpisaniu umowy nie odczułam przysłowiowego "mamy Cię". Zawsze w kontakcie, zawsze służy pomocą na najwyższym poziomie profesjonalny. Życzę każdemu takiego opiekuna jakim jest Ireneusz Gralik. Szedł przez życie obok, czujnie obserwując i dostosowując produkt do moich potrzeb. Powodzenia Irek, nie spuszczaj z tonu! 🙂

Iwona Krupińska

Pan Ireneusz to profesjonalista w dziedzinie ubezpieczeń. Zawsze pamiętający o swoich klientach co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Na ogół klient pozyskany jest odhaczany a sprawa zamknięta, ale nie u Pana Irka. Ciężko znaleźć dziś odpowiedzialnych ludzi, którym można zaufać. W tym przypadku jest inaczej. Jeśli ktoś chce się czuć "bezpiecznie" i potrzebuje fachowej porady proponuję, żeby zgłosił się do Pana Ireneusza Gralika - nie zawiedzie się, ani nie pożałuje swojej decyzji tak jak ja.

Karol Szafrański

Współpracę z AXA zacząłem w 2006 roku i od tego momentu opiekę nad moimi finansami przejął Pan Ireneusz. Jestem bardzo zadowolony ze wspólnej pracy, ponieważ cenię sobie rzetelność i spokój oraz tzw."zrozumienie klienta". Te cechy w 100% posiada Pan Ireneusz. Do dyspozycji jest niemalże 24h/dobę. Doradzi, ale nie będzie namawiał. Pomoże, ale nie narzuci nic na siłę. Ostatnio wykupiłem w AXA dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Pan Ireneusz mi doradził, pomógł wybrać odpowiednią dla mnie opcję, ale to ja tego potrzebowałem i ja chciałem je nabyć, a nie Pan Ireneusz chciał mi je sprzedać. Niby finalnie tak samo, ale dla mnie, ta subtelna różnica jest bezcenna!

Beata i Sławomir Michej

Z mężem jesteśmy klientami Pana Irka już od 2009 roku. W pracy agenta cechuje go duża sumienność, rzetelność w wykonywanej pracy jako agent ubezpieczeniowy. To połączenie jest warte poleceń dla innych niezdecydowanych klientów szukających, dobrego doradcy z ubezpieczeń. Pan Irek jest zawsze życzliwy, oddany sprawie, udziela fachowej pomocy, analizuje sytuację życiową danego klienta, dla niego produkt nie jest produktem, tylko człowiek i jego potrzeby są najważniejsze. W tych czasach jest to bardzo ważne, bo nie sztuka wydać pieniądze i być niezadowolonym z produktu, produkt musi spełniać nasze oczekiwania i to Pan Irek nam indywidualnie doradza. Nie jest agentem na "RAZ" a potem jest nieuchwytny, zawsze pod telefonem, w zasięgu ręki - odpowiada na każde pytania, wątpliwości. Jedynym słowem pomocny fachowiec na swoim miejscu, Polecamy Pana Irka z całego serca.”

Krzysztof Gadomski

Współpraca z panem Ireneuszem to czysty, matematyczny zysk 🙂 Profesjonalizm + Doświadczenie = Zadowolenie klienta.

Tomasz Wincenciak

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc, związaną z procesem wypłaty mojego roszczenia z tytułu ciężkiego zachorowania. Dzięki sprawnej obsłudze z Pańskiej strony, pośrednictwu w kontaktach z centralą AXA, nie musiałem zbytnio angażować się w proces wypłaty odszkodowania. Z całą świadomością polecam placówkę, którą kieruje Pan!