Luiza Gołaszewska

Relacjebuk
21 listopada 2016
Małgosia Musioł
13 listopada 2017

Irku, Po przeczytaniu twoich opowieści, jestem pełna podziwu dla twoich umiejętności pisarskich i sposobu przedstawienia sytuacji i historii z życia, które dają nam czytelnikom dużo do myślenia.

Pokazujesz w nich, jak krótkowzroczni jesteśmy i jak nasze Ego w nas żyje a nawet przejmuje kontrolę nad naszym życiem, jeśli tyko damy mu przestrzeń. Jak bardzo jesteśmy uwikłani w mechanizmy, sposoby myślenia lub bezmyślności, należące do innych np. rodziców, dziadków, i telewizyjnych seriali … jak łatwo kopiować innych a nie starać się pomyśleć, jak chcemy żyć i co dla Nas jest ważne…..

Teksty, które piszesz zasługują na uwagę wszystkich nie tyko tych, którzy szukają szczęścia, miłości ale każdy powinien mieć moment zastanowienia się nad rzeczami, niby oczywistymi ale rzeczami, o których na co dzień w gonitwie obowiązków i myśli nie mamy czasu pamiętać.

Twoje teksty pozwoliły mi na zajecie mojego dręczonego niepokojem umysłu, który bez końca zajęty jest monologiem, w którym z jednych zmartwień wynikają inne a te dają początek kolejnym.

Jesteś autorem, który oprócz uważności posiada wielkie serce i ogromną empatię.

W opowiadaniach tych służysz za przewodnika w podróży, który umożliwia lepsze zrozumienie niektórych z najbardziej kłopotliwych sytuacji w naszym życiu i w otaczającym nas świecie, po to by zrozumieć, co to znaczy włączyć inteligencje do emocji i jak to zrobić.

Polecam serdecznie Twoje teksty, wszystkim Przyjaciołom i wszystkim, którzy chcą się Obudzić…

Czuję się zaszczycona, że mogłam Cię poznać za co Dziękuję i łączę wyrazy szacunku.