Grażyna Pajewska

Agnieszka Jasica
2 marca 2018
Elżbieta Kuchta
23 czerwca 2018

Poznałam Irka na spotkaniu, a właściwie po. Usiadł koło mnie i jakbyśmy znali się co najmniej kilka tygodni zaczął ze mną rozmawiać. Nagle wyciągnął swoją książkę „Słuchajcie Siebie” i podał mi ją, mówiąc, że mogą ją mieć z jego autografem ???? Przejrzałam ją, przeczytałam kilka słów i …. I tak naprawdę nie przyciągnęła mojej uwagi na tyle, bym ją bardzo zapragnęła. Jednakże czytam naprawdę ogrom książek, dlatego, gdy zadał mi pytanie: czy chciałabym ją przeczytać – odpowiedziałam TAK. Wiecie, nie chciałam urazić autora ???? żartuję Irku ????.

Tak naprawdę chciałam, bo zwyczajnie lubię czytać książki, które mówią o życiu. Schowałam książkę do torebki i wróciłam do domu. Oczywiście książka z autografem ????.
Tak sobie leżała przez kilka godzin, aż nagle pomyślałam a przeczytam chociaż kilka stron.

I tak kilka stron zabrało mi 24 godziny z życia, ponieważ jak zaczęłam – tak skończyłam, gdy zobaczyłam ostatnią stronę. Wciągnęła mnie bardzo, bo to był taki tekst prawdziwy, nie lukrujący rzeczywistości, pokazujący prawdziwe oblicze naszego życia. Gdy czytałam, mój umysł tworzył obrazy i rzeczywiście wydawało mi się, że jestem częścią tego opowiadania.

To jedna z niewielu książek, która mnie zwyczajnie urzekła. To książka, która wyróżniła się wśród wielu topowych pisarzy z zakresu rozwoju osobistego. Irek zrobił w tej książce to, co jest prawdziwym rozwojem osobistym – POWIEDZIAŁ PRAWDĘ.

Jeśli dzisiaj przeżywasz trudne chwile i wydaje ci się, że wszyscy wokoło żyją szczęśliwie a tylko ciebie wszystko dopada – ta książka jest dla ciebie.

Jeśli masz ochotę się poddać, bo życie daje ci w kość – ta książka jest dla ciebie.

Jeśli masz ochotę poznać świetnego faceta i jego historię – kup te książkę.

Ja polecam całym sercem ❤ dzięki niej uwierzyłam, że i ja w końcu mogę zmienić swoje życie i brać od życia to czego pragnę.