Dla kogo?

Książka jest dla wszystkich, którzy mają „tąpnięcia” i przejścia w życiu. “Słuchajcie siebie” jest opisem mojego podejścia do napotkanych utrudnień i mojego sposobu myślenia w trakcie ich pokonywania. Podaję jak radziłem sobie z tymi, które mnie dotyczyły. Na 300 stronach wyprowadzam, w jaki sposób opanowałem swoje destrukcyjne myśli.

Choć to nie jest poradnik, jednak ma jego elementy. Nie poradzę Ci jak masz żyć, ale na pewno namawiam Cię do głębszego zastanowienia się, gdzie obecnie znajdujesz się życiu.

Przecież w końcu dopuszczasz do głosu pytania o sens życia, które nurtują Cię one od jakiegoś czasu i stawiają Ci opór. Bo jak jest lekko i przyjemnie, to jest przyjemnie i nie masz czasu myśleniem się zajmować!
Otrzymujesz coraz mocniejsze razy od myśli, a wszystko to dzieje się po to, żeby pokazać Ci, że coś jest nie tak w Twoim myśleniu lub postępowaniu. Jeśli nadszedł czas na to, by stanąć przed życiowym murem, to jest i chwila na głębszą analizę. Przeszkoda mocno doskwiera i sprawia spore trudności. Nie daje swobodnie żyć. Nie możesz już spędzać czasu tak jak do tej pory.

Miliony ludzi na świecie zadają te pytania sobie i najbliższym. W tym wszystkim pocieszające jest dla Ciebie to, że nie jesteś w nich osamotniony! Podejdź do tego pozytywnie, bo tylko z pozytywnego z myślenia powstają dobre pomysły i przychodzą rozwiązania. W pozytywnych myślach zawarte są rozwiązania, a kolejną sprawą są etapy ich wdrażania do Twojego realnego świata. Od jakości myślenia na co dzień zależy jakość Twoich dni i nocy. Myśl jest prawdą. Posiada większą moc niż o niej myślisz!